Nevěsta č. 15 – Bohumila

promo_nevesta 15

Bohumila (25)

Jmenuji se Bohumila, je mi 25 let. Nyní studuji poslední ročník magisterského studia na Masarykově univerzitě v Brně, fakulta pedagogická, obory Matematika a Fyzika.
Je to trochu kontroverzní s tím, že mimo jiné pracuji jako Nezávislá kosmetická poradkyně více už jak 2,5 roku. Práce mě naplňuje, baví, jelikož mám svoje studio a tam si chodívám odpočinout od těžkých zkoušek. :-)
Mimo jiné, zkouškové mi pořád běží a 10.2. mám státnice z pedagogiky a psychologie ;-)
Důvod proč jsem se přihlásila do Souboje nevěst je ten, že se budu vdávat! Po 8 letém vztahu jsme se konečně rozhoupali. Okolí tomu nemůže uvěřit a já sama jsem ráda, že se posuneme dál. Vzhledem k tomu, že jsem student a mimo jiné ze 7mi dětí, velkou většinu výdajů na svatbu a rekonstrukci domu nyní zařizuje moje druhá polovička. Je úžasný a já bych jeho starostlivost a trpělivost ráda vynahradila. Každý pár jistě ocení malé ubrání od výdajů, ale i možností věnovat mu společně strávený čas, je to nejlepší, co mu mohu věnovat. Jelikož celou dobu mu utíkám do školy, do salonku, potom domů, pomoci s domácími pracemi. Tímto, pokud bych vyhrála, mohla být jeho manželkou a tak mu ukázat, že se vyplatilo čekat a mnoho násobně se mu to vrátilo. Je totiž zlatíčko a zaslouží si to. Proto, když jsem slyšela o této soutěži, tak jsem se přihlásila, jelikož touto možností se mu mohu plně odměnit. A zato vám děkuji :)